• W związku z przedłużającą się akcją strajkową przedszkole będzie nieczynne
            w czwartek 25.04.2019r.

W przypadku pilnej potrzeby zapewnienia opieki dzieciom proszę Rodziców
            o telefoniczny kontakt z dyrektorem przedszkola.

O ewentualnych zmianach powiadomię Państwa na stronie internetowej przedszkola.

********************************************************************

• Szanowni Państwo

Informuję, że w związku z odbywającym się strajkiem sytuacja funkcjonowania przedszkola nie zmienia się.

O ewentualnych zmianach powiadomię Państwa na stronie internetowej przedszkola, którą proszę monitorować.

*******************************************************************

• Szanowni Państwo

Informuję, że w związku z odbywającym się strajkiem sytuacja funkcjonowania przedszkola we wtorek 16  kwietnia 2019r nie ulegnie zmianie.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

• Szanowni Państwo

Informuję, że w związku z odbywającym się strajkiem sytuacja funkcjonowania przedszkola w poniedziałek 15  kwietnia 2019r nie ulegnie zmianie.

• Szanowni Państwo

W związku z odbywającym się strajkiem trwającym od 8 kwietnia 2019r. informuję, że na dzień dzisiejszy przedszkole jest nadal nieczynne z uwagi na brak możliwości zorganizowania zajęć i opieki zapewniającej bezpieczeństwo dzieciom w przedszkolu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Jednocześnie informuję, że dzieci z grup jadących na wycieczkę (11.04- Pszczółki
            i Biedronki, 12.04- Motylki i Świerszcze) mają zapewnioną całodzienną opiekę
            i wyżywienie w przedszkolu.

O dalszej sytuacji funkcjonowania przedszkola będę na bieżąco informowała.

• Zajączek w Niechłodzie

• W czwartek 11.04."Pszczółki" i "Biedronki" wyjeżdżają
            do Gospodarstwa Agroturystycznego w Niechłodzie, aby szukać "Zajączka".
            Prosimy, aby w tym dniu dzieci zostały przyprowadzone do przedszkola  do godz. 7:40.
            Śniadanie będzie podane o godz.7:45. Wyjazd autokaru o godz. 8:20.

W piątek 12.04. "Motylki" i "Świerszcze"wyjeżdżają
            do Gospodarstwa Agroturystycznego w Niechłodzie, aby szukać "Zajączka".
            Śniadanie będzie podane o godz.7:45. Wyjazd autokaru o godz. 8:20.

• Szanowni Państwo,

Z uzyskanych w dniu dzisiejszym informacji wynika, że w związku z planowanym strajkiem, który ma rozpocząć się od dnia 08 kwietnia 2019 r., Przedszkole będzie nieczynne z uwagi na brak możliwości zorganizowania zajęć i opieki, zapewniającej bezpieczeństwo w placówce dzieciom zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Równocześnie informuję, że w związku z nieprzewidzianym zamknięciem przedszkola rodzicom, zarówno ojcom, jak        i matkom, przysługuje zwolnienie podobne, jak w przypadku chorego dziecka. Umożliwia to Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 15 maja 1996 roku. Dotyczy ono wszystkich objętych ubezpieczeniem chorobowym. Zwolnienie wystawiane jest z konieczności osobistego sprawowania opieki nad dzieckiem w wieku do ukończenia 8 lat.

W rozporządzeniu napisano, że za nieprzewidziane zamknięcie uznaje się sytuację, w której rodzic zostanie poinformowany w terminie krótszym niż 7 dni przed dniem zamknięcia. Podobnie jak w przypadku zwolnienia lekarskiego wystawianego na chore dziecko, korzystającemu z druku Z-15 przysługuje 80 proc. wynagrodzenia.

Druk wniosku można pobrać ze strony internetowej ZUS albo w osobiście w ZUS. Można także go wydrukować po wypełnieniu - w formie elektronicznej na profilu PUE ZUS.

W razie zmiany sytuacji związanej ze strajkiem, którą na bieżąco monitorujemy, będę natychmiast informowała Państwa o ewentualnych zmianach w zakresie funkcjonowania jednostki w czasie strajku, zarówno poprzez informacje pisemne, jak i umieszczane na stronie internetowej przedszkola – adres: przedszkole12leszno.edupage.org

Szanowni Państwo

W związku z planowanym strajkiem, który ma rozpocząć się od dnia 08 kwietnia 2019 r. informuję, że od poniedziałku (8 kwietnia) przedszkole będzie nieczynne z uwagi na brak możliwości zorganizowania zajęć i opieki zapewniającej bezpieczeństwo w placówce dzieciom zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Jednocześnie informuję, że w razie zmiany sytuacji związanej ze strajkiem, którą na bieżąco monitorujemy, będę natychmiast informowała Państwa o ewentualnych zmianach w zakresie funkcjonowania jednostki w czasie strajku.

• ODPŁATNOŚĆ ZA PRZEDSZKOLE

• Informacja dla rodziców z kwotą do zapłaty za przedszkole za miesiąc marzec będzie wydawana w dniach 04.04.2019r. w godzinach 6:30- 15:00 oraz 05.04.2019r. w godzinach 7:00 - 15:00 u pani intendentki.
            Proszę o odbiór informacji w wyznaczonym terminie!

• PODZIĘKOWANIE

• PODZIĘKOWANIE ZA UDZIAŁ W AKCJI ,,GÓRA GROSZA''

SZANOWNI RODZICE I DZIECI

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WZIĘCIE UDZIAŁU W ZORGANIZOWANEJ W NASZYM PRZEDSZKOLU

AKCJI "GÓRA GROSZA".

ZEBRANA KWOTA TO  349,01 ZŁ. ZEBRANE PIENIĄDZE BĘDĄ PRZEKAZANE TOWARZYSTWU "NASZ DOM", Z PRZEZNACZENIEM NA POMOC DZIECIOM WYCHOWUJĄCYM SIĘ POZA WŁASNĄ RODZINĄ. BARDZO DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE AKCJI I ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W KOLEJNYCH.

• Zajęcia z języka angielskiego

• W roku szkolnym 2018/2019 zajęcia z języka angielskiego będą odbywały się według harmonogramu:

PONIEDZIAŁEK:

8.00 - 8.30 Motylki