• INFORMACJA DLA RODZICÓW

• WITAM SERDECZNIE W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Uprzejmie proszę o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

DOKUMENTY DO WYPEŁNIENIA  (załączniki)

Bardzo  proszę o przeanalizowanie , wypełnienie, wydrukowanie i podpisanie załączonych dokumentów oraz  zwrot zgodnie z instrukcją.

Wykaz załączonych dokumentów:

• Deklaracja w sprawie  korzystania z usług  Przedszkola w roku szkolnym 2023/2024

(2 egzemplarze) - uwaga! jeden egzemplarz pozostawiacie Państwo dla siebie, drugi podpisany do przedszkola

• Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych (2 egzemplarze)  - uwaga! jeden egzemplarz pozostawiacie Państwo dla siebie, drugi podpisany do przedszkola
            • Informacja o zasadach pobytu dziecka w przedszkolu (2 egzemplarze)  - uwaga! jeden egzemplarz pozostawiacie Państwo dla siebie, drugi podpisany do przedszkola
            • Lista zgód obejmujących cały cykl edukacyjny w przedszkolu (2 egzemplarze)  - uwaga! jeden egzemplarz pozostawiacie Państwo dla siebie, drugi podpisany do przedszkola- DOTYCZY RODZICÓW DZIECI NOWOPRZYJĘTYCH . (RODZICE DZIECI UCZĘSZCZAJĄCYCH W POPRZEDNICH LATACH JUŻ WYPEŁNIALI TE ZGODY.  JEŚLI CHCĄ JE ZMIENIĆ PROSZĘ O WYPEŁNIENIE TABELI PONOWNIE)
            • Informację rodziców o osobach upoważnionych przez nich do odbioru dziecka z przedszkola
            • Klauzulę informacyjną dotyczącą osób upoważnionych do odbioru dziecka z przedszkola- podpisują osoby wskazane przez rodziców do odbioru dziecka z przedszkola.

Wypełnione dokumenty proszę oddać w pierwszym dniu przyprowadzenia dziecka do przedszkola w roku szkolnym 2023/2024

Zebranie z rodzicami odbędzie się 6 września 2023 r. wg harmonogramu:

-godzina 16.30 – spotkanie z rodzicami w sali gimnastycznej

- ok. godziny 17.00 – spotkania z rodzicami w salach dzieci

-ok. godziny 17.45- spotkanie trójek klasowych w sali gimnastycznej

POZOSTAŁE INFORMACJE

1.Dnia 1 września  2023 r. zapraszamy dzieci do swoich grup w godzinach ich funkcjonowania.

Listy dzieci wiszą w szatni na gazetce dla rodziców.

2.Rodzice/ opiekunowie przyprowadzają swoje dzieci w godzinach 6.30 – 8.00.  W wyjątkowych przypadkach przyprowadzenia dziecka w innej niż wyznaczona godzinie należy poinformować nauczyciela prowadzącego grupę najpóźniej dzień wcześniej.

3.Grupy „Pszczółki”  i „Jeżyki „ to grupy  najmłodsze, w której jest leżakowanie. Prosimy zaopatrzyć dzieci w potrzebne rzeczy, zgodnie z ustaleniami na czerwcowym zebraniu z nauczycielami grup.

4.Prosimy o zaopatrzenie dzieci w woreczki, w których powinny znaleźć się:

-ubrania na zmianę- podpisane. Woreczki z odzieżą należy zostawić w szatni na przypisanym  wieszaczku dziecka. Dzieci należy zaopatrzyć w kapcie do sal.

Szczegółowe sprawy dotyczące organizacji pracy w przedszkolu zostaną omówione na zebraniach z rodzicami.

Z góry dziękuję za dopełnienie formalności.

Życzę wszelkiej pomyślności i zdrowia dla całej Rodziny w nowym roku szkolnym.

tabela_zgody_2023-2024__odt_(3)(1).odt

NOWA_Klauzula_informacyjna_-_osoby_odbieraj_ce_dziecko_z_przedszkola(1)(1).odt