• Rekrutacja

• WYDRUKOWANE WNIOSKI O PRZYJĘCIE DZIECKA DO PRZEDSZKOLA WRAZ Z ZAŁĄCZNIKAMI PROSIMY SKŁADAĆ SIEDZIBIE PRZEDSZKOLA PRZY ULICY HENRYKOWSKIEJ 1A.

Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2024/2025 odbędzie się w terminie od 4 marca 2024 roku od godziny 9:00 do 22 marca 2024 roku do godziny 15:00. Zgodnie z Zarządzeniem nr 19/1/2024 Prezydenta Miasta Leszna z dnia 11 stycznia 2024 roku w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2024/2025 dla przedszkoli prowadzonych przez Miasto Leszno znajdą Państwo klikając link poniżej.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru do przedszkoli w Lesznie znajdują się w pliku poniżej:

zarzadzenia_-_rekrutacja_przedszkola_2024_2025-1.pdf

Zarządzenie Dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 12 w Lesznie:

Zarzadzenie_Dyrektora.pdf

• Instrukcja logowania:

• Kroki w naborze elektronicznym:

1. Uruchomienie przeglądarki ( np. minimalne wymagania - Google Chrome – wersja 33, Mozilla Firefox – wersja 28, Internet Explorer- wersja 9, Safari - wersja 5, Opera - wersja 24).
      2. Zalogowanie – leszno.przedszkola.vnabor.pl
      3. Zapoznanie z Menu m.in.
      • w zakładce POMOC znajduje się podręcznik użytkownika dla kandydata,
      • przegląd ofert, zasad i terminów naboru
      1. Kliknąć przycisk Zgłoś kandydaturę (znajduje się w bocznym menu) i działanie zgodnie z instrukcją (wypełnienie kolejnych pól, klikać przycisk Dalej - UWAGA! przy sekcji Utworzenie Konta, zostanie wygenerowany login użytkownika, który należy sobie zanotować (będzie potrzebny w kolejnych logowaniach).
      2. Aby wyświetlić wniosek do wydruku, należy kliknąć przycisk Drukuj wniosek, po wydruku przycisk Zakończ w celu zakończenia rejestracji.
      3. Po zakończeniu rejestracji wprowadzone dane dostępne są po zalogowaniu na zakładce Wniosek, dostępnej w bocznym Menu.
      4. Wydrukowany, własnoręcznie podpisany Wniosek wraz z załącznikami (dokumentami potwierdzającymi spełnienie wymagań wskazanych we wniosku) Rodzic dostarcza tylko do przedszkola pierwszego wyboru w terminie do 22 marca 2024 r. do godziny 15.00.
      5. Podczas składania wniosku upoważniona w przedszkolu osoba dokonuje weryfikacji zawartych w nim danych i potwierdza jego złożenie (druk potwierdzenia do pobrania razem z wnioskiem).
      6. Złożony w przedszkolu pierwszego wyboru wniosek będzie brał udział w rekrutacji w przedszkolach drugiego i trzeciego wyboru (dotyczy przedszkoli przeprowadzających nabór elektroniczny).
      7. Na dalszych etapach postępowania rekrutacyjnego (zgodnie z terminami określonymi w Zarządzeniu nr 19/1/2024 Prezydenta Miasta Leszna z dnia 11.01.2024), Rodzic po zalogowaniu się, klikając pozycję Aktualności w bocznym Menu będzie miał wgląd w wyniki postępowania.
      8. Po zakwalifikowaniu dziecka rodzic potwierdza wolę przyjęcia dziecka do przedszkola na rok szkolny 2024/2025 w terminie 22-26 kwietnia 2024 roku do godz. 15.00 (druk do pobrania). Potwierdzenie woli należy wypełnić i dostarczyć do przedszkola pierwszego wyboru.