• Warsztaty piernikowe w Niechłodzie

• W dniach 08-09.12.2022 dzieci będą brały udział w WARSZTATACH PIERNIKOWYCH na Wesołym Ranczo w Niechłodzie.

Warsztaty zostały opłacone z Rady Rodziców. Rodzice pokrywają jedynie koszt autobusu (płatne u skarbnika w swojej grupie). Wyjazd na warsztaty o godz. 12.00. Przewidziany powrót ok godz. 16.00.

Wycieczka odbędzie się z podziałem na grupy:

w dniu 08.12.2022 udział biorą dzieci z grup -  PSZCZÓŁKI I MOTYLKI

w dniu 09.12.2022 udział biorą dzieci z grup - BIEDRONKI I ŚWIERSZCZE

• Akcja "Herbatka dla seniora"

• Akcja "Herbatka dla seniora" cieszyła się ogromnym zainteresowanuem i dzięki Państwa pomocy stworzyliśmy 6 ogromnych paczek wypełnionych herbatami. Grupa ŚWIERSZCZE  w imieniu całego przedszkola przekazała dary Stowarzyszeniu Zaborowianie, a Pani Monika zawiozła je do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.

• KONKURS PLASTYCZNY "MÓJ PLUSZOWY MIŚ"

• WEWNĄTRZ PRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

„MÓJ PRZYJACIEL MIŚ”

REGULAMIN KONKURSU

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym „Mój przyjaciel Miś”, który został zorganizowany w ramach „Światowego Dnia Pluszowego Misia”.

1. Organizator:

ul. Czarnoleska 1

64 -100 Leszno

Osobą odpowiedzialną za konkurs jest: Małgorzata Szymyślik

2. Cele konkursu:

• Promowanie Światowego Dnia Pluszowego Misia,
            • Wyzwolenie wyobraźni dziecięcej poprzez ekspresję plastyczną,
            • Promowanie talentów plastycznych dzieci,
            • Prezentacja osiągnięć plastycznych dzieci ze wszystkich grup wiekowych.

3. Zasady i warunki uczestnictwa w konkursie:

• Konkurs przeznaczony jest dla dzieci uczęszczających do Przedszkola Miejskiego nr 12 w Lesznie;
            • Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej w formacie A3, której głównym bohaterem jest Miś;
            • Prace mogą być wykonane różnymi technikami plastycznymi;
            • Praca powinna być opatrzona metryczką z danymi: Imię i nazwisko, wiek autora oraz nazwa grupy.

4. Czas trwania konkursu:

• Prace należy składać do wychowawcy grupy „Biedronki”;
            • Terminem ostatecznym składania prac jest dzień 22 listopada 2022 r. (wtorek);
            • Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 25 listopada 2022r. w Światowy Dzień Pluszowego Misia

7. Wszelkich informacji dotyczących konkursu udziela:

Małgorzata Szymyślik, pracownik Przedszkola Miejskiego nr 12 w Lesznie.

8. Uwagi końcowe organizatora:

•    Powołana komisja dokona wyboru najciekawszych prac i wyłoni laureatów konkursu wg kryteriów:

• związek z tematem,
            • estetyka wykonanej pracy,
            • oryginalność i pomysłowość,
            • praca musi być jak najpiękniejsza, przy ocenie będzie liczyła się samodzielność wykonania przez dzieci;
            • Organizator przewiduje nagrody za zajęcie I, II i III miejsca;
            • Każdy uczestnik otrzymuje pamiątkowy dyplom za udział w konkursie.
            • Prace zostaną zaprezentowane w szatni przedszkola – wejście nr.2 i 3.

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE