• UWAGA RODZICE!

• W związku z dużym wzrostem cen żywności
            od  1 lutego 2022 roku stawka żywieniowa
            będzie wynosiła 7 zł/ dzień.

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 12 Lesznie

• Informacja

• W nawiązaniu do przekazanej wcześniej informacji oraz zatwierdzonej przez organ prowadzący organizacji pracy Przedszkola Miejskiego nr 12 w Lesznie na rok szkolny 2021/2022 uprzejmie przypominam, że przerwa w pracy przedszkola przypada w miesiącu sierpniu 2022r.

Przedszkole będzie czynne w miesiącu lipcu 2022 r.

Deklaracje dotyczące uczęszczania dziecka do przedszkola w lipcu będą dostępne w późniejszym terminie.

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 12 w Lesznie

• UWAGA RODZICE!

• W związku z organizacją pracy przedszkola i koniecznością zaplanowania żywienia dzieci w okresie ferii zimowych, prosimy o określenie u nauczycieli grup do 11.01.2022 roku obecności dziecka w przedszkolu w dniach: 17-28.01.2022 r.

Jednocześnie prosimy o zgłaszanie przebywania na kwarantannie dzieci zapisanych w tych dniach, w celu aktualizacji liczby dzieci i konieczności wprowadzenia zmian organizacyjnych w przedszkolu.